Description
Tüm ürünlerimiz siparişiniz üzerine özel olarak ithal edilmektedir. Ürünler sıfır, kapalı kutulu ve adınıza faturalıdır. Teslimat süresi ortalama 7 iş günüdür. Tüm ürünler 2 yıl ithalatçı firma garantisi altında olup, belirtilen fiyatlara KDV dahildir.
| NVIDIA® CUDA® Çekirdekleri | 24,064 |
| Tensor Çekirdekleri | 5. Nesil |
| Ray Tracing Çekirdekleri | 4. Nesil |
| Yapay Zeka (AI TOPS) | 3511 AI TOPS |
| Tek Hassasiyet Performansı | 110 TFLOPS |
| RT Çekirdek Performansı | 333 TFLOPS |
| GPU Belleği | 96 GB GDDR7 (ECC ile) |
| Bellek Arayüzü | 512-bit |
| Bellek Bant Genişliği | 1792 GB/s |
| Sistem Arayüzü | PCIe 5.0 x16 |
| Ekran Bağlantıları | 4x DisplayPort 2.1b |
| Maks. Eş Zamanlı Ekran | >4x 4096 x 2160 @ 120 Hz >4x 5120 x 2880 @ 60 Hz >2x 7680 x 4320 @ 60 Hz |
| Video Motorları | >4x NVENC (9. Nesil) >4x NVDEC (6. Nesil) |
| MIG Örnek Türleri | >4x 24 GB’a kadar >2x 48 GB’a kadar >1x 96 GB’a kadar |
| Güç Tüketimi | Toplam Kart Gücü: 300 W |
| Güç Konnektörü | 1x PCIe CEM5 16-pin |
| Termal Çözüm | Aktif |
| Form Faktörü | 4.4” x 10.5” L, Çift Slot, Tam Yükseklik |
| Grafik API’leri | DirectX 12, Shader Model 6.6, OpenGL 4.63, Vulkan 1.33 |
| Hesaplama API’leri | CUDA 12.8, OpenCL 3.0, DirectCompute |
| Üretici Kodu | 900-5G153-2500-000 |

Reviews
There are no reviews yet.