Description
Tüm ürünlerimiz siparişiniz üzerine özel olarak ithal edilmektedir. Ürünler sıfır, kapalı kutulu ve adınıza faturalıdır. Teslimat süresi ortalama 7 iş günüdür. Tüm ürünler 2 yıl ithalatçı firma garantisi altında olup, belirtilen fiyatlara KDV dahildir.
| GPU Mimarisi | NVIDIA Blackwell |
| NVIDIA CUDA® Çekirdekleri | 10,496 |
| Tensor Çekirdekleri | 5. Nesil |
| Ray Tracing Çekirdekleri | 4. Nesil |
| GPU Belleği | 32 GB GDDR7 (ECC ile) |
| Bellek Arayüzü | 256-bit |
| Bellek Bant Genişliği | 896 GB/s |
| Sistem Arayüzü | PCIe 5.0 x16 |
| Ekran Bağlantıları | 4x DisplayPort 2.1b |
| Maks. Eş Zamanlı Ekran | >4x 3840 x 2160 @ 165 Hz >2x 7680 x 4320 @ 100 Hz |
| Video Motorları | >2x NVENC (9. Nesil) >2x NVDEC (6. Nesil) |
| Güç Tüketimi | Toplam Kart Gücü: 200 W |
| Güç Konnektörü | 1x PCIe CEM5 16-pin |
| Termal Çözüm | Aktif |
| Form Faktörü | 4.4” x 10.5” U, Çift Slot, Tam Yükseklik |
| Grafik API’leri | DirectX 12, Shader Model 6.6, OpenGL 4.63, Vulkan 1.33 |
| Hesaplama API’leri | CUDA 12.8, OpenCL 3.0, DirectCompute |
| Üretici Kodu | 900-5G147-2250-000 |

Reviews
There are no reviews yet.