Description
Tüm ürünlerimiz siparişiniz üzerine özel olarak ithal edilmektedir. Ürünler sıfır, kapalı kutulu ve adınıza faturalıdır. Teslimat süresi ortalama 7 iş günüdür. Tüm ürünler 2 yıl ithalatçı firma garantisi altında olup, belirtilen fiyatlara KDV dahildir.
| GPU Mimarisi | NVIDIA Ada Lovelace |
| NVIDIA CUDA® Çekirdekleri | 12,800 |
| NVIDIA Tensor Çekirdekleri | 400 (4. Nesil) |
| NVIDIA RT Çekirdekleri | 100 (3. Nesil) |
| GPU Belleği | 32 GB GDDR6 (ECC ile) |
| Bellek Arayüzü | 256-bit |
| Bellek Bant Genişliği | 576 GB/s |
| Sistem Arayüzü | PCI Express 4.0 x16 |
| Ekran Bağlantıları | 4x DisplayPort 1.4a |
| Maks. Eş Zamanlı Ekran | 4x 4096 x 2160 @ 120 Hz 4x 5120 x 2880 @ 60 Hz 2x 7680 x 4320 @ 60 Hz |
| Video Motorları (NVENC | NVDEC) | 2x | 2x (+AV1 Desteği) |
| Maksimum Güç Tüketimi | 250 W |
| Güç Konnektörü | 1x PCIe CEM5 16-pin |
| Termal Çözüm | Aktif (Fanlı) |
| Form Faktörü | 4.4” Y x 10.5” U, Çift Slot |
| Üretici Kodu | 900-5G132-2240-000 |



Reviews
There are no reviews yet.