Description
| GPU Mimarisi | NVIDIA Ada Lovelace |
| GPU Belleği | 16 GB GDDR6 (ECC ile) |
| NVIDIA CUDA® Çekirdekleri | 2,816 |
| NVIDIA Tensor Çekirdekleri | 88 (4. Nesil) |
| NVIDIA RT Çekirdekleri | 22 (3. Nesil) |
| Bellek Arayüzü | 128-bit |
| Bellek Bant Genişliği | 224 GB/s |
| Sistem Arayüzü | PCI Express 4.0 x8 |
| Ekran Bağlantıları | 4x Mini DisplayPort 1.4a |
| Maks. Eş Zamanlı Ekran | 4x 4096 x 2160 @ 120 Hz 4x 5120 x 2880 @ 60 Hz 2x 7680 x 4320 @ 60 Hz |
| Video Motorları (NVENC | NVDEC) | 1x | 1x (+AV1 Desteği) |
| Maksimum Güç Tüketimi | 70 W |
| Güç Konnektörü | Yok (PCIe yuvasından güç alır) |
| Termal Çözüm | Aktif (Fanlı) |
| Form Faktörü | 2.7” Y x 6.6” U, Çift Slot, Düşük Profil |
| Üretici Kodu | 900-5G192-2240-000 |




Reviews
There are no reviews yet.