Description
Tüm ürünlerimiz siparişiniz üzerine özel olarak ithal edilmektedir. Ürünler sıfır, kapalı kutulu ve adınıza faturalıdır. Teslimat süresi ortalama 7 iş günüdür. Tüm ürünler 2 yıl ithalatçı firma garantisi altında olup, belirtilen fiyatlara KDV dahildir.
| GPU Mimarisi | NVIDIA Turing |
| GPU Belleği | 48 GB GDDR6 (ECC ile) |
| NVIDIA CUDA® Çekirdekleri | 4,608 |
| NVIDIA Tensor Çekirdekleri | 576 |
| NVIDIA RT Çekirdekleri | 72 |
| Tek Hassasiyet Performansı | 16.3 TFLOPS |
| Tensor Performansı | 130.5 TFLOPS |
| Bellek Arayüzü | 384-bit |
| Bellek Bant Genişliği | 672 GB/s |
| NVIDIA NVLink | 2 Quadro RTX 8000 GPU’yu bağlar |
| NVIDIA NVLink Bant Genişliği | 100 GB/s (çift yönlü) |
| Sistem Arayüzü | PCI Express 3.0 x16 |
| Güç Tüketimi | Toplam Kart Gücü: 295 W |
| Termal Çözüm | Aktif |
| Form Faktörü | 4.4” Y x 10.5” U, Çift Slot, Tam Yükseklik |
| Ekran Bağlantıları | 4x DisplayPort 1.4, 1x VirtualLink |
| Maks. Eş Zamanlı Ekran | 4x 3840 x 2160 @ 120 Hz 4x 5120×2880 @ 60 Hz 2x 7680×4320 @ 60 Hz |
| Video Motorları (Encode/Decode) | 1x Encode, 1x Decode |
| VR Desteği | Evet |
| Grafik API’leri | DirectX 12.0, Shader Model 5.1, OpenGL 4.6, Vulkan 1.1 |
| Hesaplama API’leri | CUDA, DirectCompute, OpenCL |
| Üretici Kodu | 900-5G150-2200-000 |



Reviews
There are no reviews yet.