Description
Tüm ürünlerimiz siparişiniz üzerine özel olarak ithal edilmektedir. Ürünler sıfır, kapalı kutulu ve adınıza faturalıdır. Teslimat süresi ortalama 7 iş günüdür. Tüm ürünler 2 yıl ithalatçı firma garantisi altında olup, belirtilen fiyatlara KDV dahildir.
| CUDA Çekirdekleri | 18,176 |
| Tensor Çekirdekleri | 568 (4. Nesil) |
| RT Çekirdekleri | 142 (3. Nesil) |
| GPU Belleği | 48 GB GDDR6 (ECC ile) |
| Bellek Arayüzü | 384-bit |
| Bellek Bant Genişliği | 864 GB/s |
| Ekran Bağlantıları | 4x DisplayPort 1.4a |
| Maksimum Dijital Çözünürlük | 4x 5K @ 60 Hz 2x 8K @ 60 Hz 4x 4K @ 120 Hz |
| Maksimum Güç Tüketimi | 300 W |
| Termal Çözüm | Pasif |
| Form Faktörü | 4.4” Y x 10.5” U, Çift Slot |
| Üretici Kodu | TCSL40PCIE-PB |




Reviews
There are no reviews yet.