Description
Tüm ürünlerimiz siparişiniz üzerine özel olarak ithal edilmektedir. Ürünler sıfır, kapalı kutulu ve adınıza faturalıdır. Teslimat süresi ortalama 7 iş günüdür. Tüm ürünler 2 yıl ithalatçı firma garantisi altında olup, belirtilen fiyatlara KDV dahildir.
| GPU Mimarisi | AMD RDNA™ 3 |
| Işın Hızlandırıcılar (Ray Accelerators) | 48 |
| Yapay Zeka Hızlandırıcıları (AI Accelerators) | 96 |
| Akış İşlemcileri (Stream Processors) | 3072 |
| İşlem Birimleri (Compute Units) | 48 |
| Tek Hassasiyet (FP32) Performansı | 28.3 TFLOPs |
| GPU Belleği | 16 GB GDDR6 (ECC ile) |
| AMD Infinity Cache™ Teknolojisi | 64 MB |
| Bellek Arayüzü | 256-bit |
| Bellek Bant Genişliği | 576 GB/s |
| Sistem Arayüzü | PCIe® 4.0 x16 |
| Ekran Bağlantıları | 4x DisplayPort™ 2.1 |
| Toplam Kart Gücü (TBP) | 190W |
| Harici Güç Konnektörleri | 1x 8-Pin |
| Form Faktörü | 9.5″ (241 mm) U, Çift Slot |
| Soğutma | Aktif |
| Üretici Kodu | 100-300000075 |



Reviews
There are no reviews yet.